Regióny Banská Bystrica PR článok

Hľadáte si prácu v Banskobystrickom kraji? Tu si môžete zarobiť aj 2 500 EUR

Ilustračné foto. ZDROJ: iStock

Nové pracovné príležitosti, šance a výzvy sú pred vami. Zistite, či je medzi mnohými pracovnými ponukami na pracovnom portáli Kariéra.sk taká, ktorá je ako stvorená práve pre vás. Dnes vám prinášame prehľad voľných pracovných miest zo Banskobystrického kraja. Pripravte si životopis a pozrite sa, aké pozície sú momentálne voľne.

Miesto výkonu práce: Brezno

Plat: 1 800 EUR

Náplňou práce je predaj kompletného sortimentu tovarov a služieb firmy Transtav s.r.o., zahŕňajúci predaj kameniva, betónových zmesí a betónových výrobkov. Predaj služieb v oblasti stavebných a výkopových prác. Vyhľadávanie a starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne, vypracovávanie cenových ponúk a kalkulácií. O tejto ponuke sa viac dočítate na pracovnom portáli Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica

Plat: 1 160 EUR 

Ste proklientsky orientovaný a pre spokojnosť zákazníka urobíte všetko, čo je vo Vašich silách ? Chcete pracovať v menšom tíme, ale naopak v rôznych krajinách? Radi by ste využili znalosť anglického jazyka pri komunikácií so zahraničnými klientami či kolegami? Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme kolegu na pobočku do Banskej Bystrice. Zistite o tejto pozícii viac na Kariéra.sk.  

Miesto výkonu práce: Zvolen 

Plat: 1 100 EUR 

Zodpovednosťou vybraného kandidáta bude dohľad a zabezpečenie kvality na obaľovacom centre (príprava asfaltových zmesí) v kameňolome Vígľaš, príprava vzoriek pre prácu v laboratóriu (práca v teréne – pozemné stavby) a vyhodnocovanie odobratých vzoriek (asfaltových zmesí, kameňa, betónu. Medzi benefity patrí služobné auto a ročná odmena podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti a hodnotenia nadriadeného. Zašlite svoj životopis na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica

Plat: 2 500 EUR

Pripojte sa k IBM ako konzultant SAP pre jednotku Global Business Services. Hľadáme ľudí so znalosťou modulov SAP, ochotných podieľať sa na medzinárodných implementačných projektoch a podpore údržby v blízkom regióne. Táto rola pomáha klientom pri výbere, implementácii a podpore balíkov riešení s cieľom dosiahnuť očakávané obchodné výsledky. Hodíte sa na túto pozíciu? Prihláste sa na pracovnom portáli Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica 

Plat: 6 EUR/hod.

Čomu sa budete venovať? Na tejto pozícii vás bude čakať práca na pozícii pomocného kuchára v úspešnej reštaurácii spoločnosti CHILLI GASTRO. Zamestnávateľ vám zabezpečí pracovné oblečenie, celodennú strava, kávu a pitný režim. Chcete sa o tejto ponuke dočítať viac? Nájdete ju na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica

Plat: 835 EUR 

Vybraného kandidáta čaká zabezpečovanie agendy špecializovaných prác na regionálnej úrovni v oblasti obchodu a poštovej prevádzky, príprava a spracovanie a posudzovanie obchodných príležitostí na účel spolupráce s potenciálnymi partnermi v oblasti retailového predaja produktov a služieb obchodných partnerov cez pobočkovú sieť v pridelenom regióne. Všetky benefity nájdete na Kariéra.sk. 

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Nezúfajte. Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády – Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka ktorej pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.