Regióny Banská Bystrica Top

TRAGICKÉ odhalenie! V rodinnom dome pri Lučenci našli telá mŕtvych manželov

Ilustračné foto. ZDROJ: FB Polícia SR

BOĽKOVCE – Skutočne hrôzostrašný pohľad sa naskytol policajtom v Banskobystrickom samosprávnom kraji. V rodinnom dome totiž našli dve dospelé osoby bez známok života. Príčiny úmrtia zatiaľ nie sú známe.

 

Policajti boli včera večer privolaní k tragickej udalosti v Boľkovskej osade. Po príchode do rodinného domu našli dve dospelé osoby bez známok života. Na miesto okamžite prišli aj kriminalisti, ktorí miesto zabezpečili a riadne zdokumentovali.

Príčina úmrtia však zatiaľ nie je známa. “Všetky ďalšie podrobnosti, ako aj okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania, preto nateraz nebudeme poskytovať žiadne ďalšie informácie,” poznamenali policajti na sociálnej sieti.

Podľa informácií televízie Markíza malo ísť o manželov, ktorých telá objavil len 18-ročný syn. “Chlapec prišiel o piatej domov zo školy a boli zastrelení,” poznamenal jeden z obyvateľov obce. Manželia poslednú dobu podľa miestnych nežili idilicky a údajne sa má spomínať aj milostný trojuholník. Čo sa však v osudný večer stalo vyšetruje polícia.