Regióny Banská Bystrica Top

Nový prírastok vo vláde: Štátny tajomník žiari šťastím

Zdroj: FB / Martin Klus

BANSKÁ BYSTRICA – Stal sa hrdým otcom! Reč je o štátnom tajomníkovi ministerstva zahraničných vecí Martinovi Klusovi (SaS). Len nedávno verejnosti oznámil, že očakáva prírastok do rodiny a dnes sa tak aj stalo. Partnerka Ivana mu v banskobystrickej nemocnici porodila synčeka Leonarda.

 

Klus o šťastnej novine informoval na sociálnej sieti. Ako konkretizoval, Leonard sa narodil v banskobystrickej nemocnici ráno o 9:12. “Všetci ma tu volajú Leo alebo Leuško. Chválili ma, že som to dotiahol na 53cm a rovné 3kg a mamička aj ja sme v poriadku,” napísal hrdý otecko.

V statuse, ktorý Klus napísal v mene Lea poďakoval “ujovi doktorovi, tetám doktorkám a sestričkám” za to, ako im pomohli a na Lea a maminu Ivanu sú dobrí. Pre tých, ktorí však vždy netrpezlivo čítajú nové informácie od štátneho tajomníka rezortu diplomacie, však Leo nemá dobré správy. “Ocko ma poprosil odkázať vám, aby ste mu odpustili, že sa teraz bude určite miniálne pár dní trošku menej venovať vám a viac mne,” vysvetlil. K statusu pripojil aj fotografiu Lea.