Regióny Banská Bystrica Revúca Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Mladé dievča havarovalo! Nehodu neprežil 28-ročný futbalista

Tragická dopravná nehoda.
Tragická dopravná nehoda. Zdroj: Facebook/ FK K. P., Polícia SR-Banskobystrický kraj

REVÚCA – Obrovská tragédia, pri ktorej vyhasol ďalší ľudský život, sa stala v Revúcej. Len 19-ročná vodička zišla z cesty a havarovala. Pri dopravnej nehode prišiel o život 28-ročný Róbert. Jeho blízki na neho spomínajú s láskou ako na nadaného futbalistu.

 

Stalo sa to sobotu 18.6. 2022 došlo v Revúcej k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život len 28-ročného chlapca. “Podľa prvotných zistení na mieste nehody, mala 19-ročná vodička prejsť z doposiaľ nezistených príčin do protismeru, kde auto zišlo z cesty a prevrátilo sa. Pri dopravnej nehode žiaľ zahynul 28-ročný muž, ktorý mal byť z auta vymrštený,” informovali o tom policajti.

Tragická dopravná nehoda.
Tragická dopravná nehoda. Zdroj: Facebook/Polícia SR – Banskobystrický kraj

Ako ďalej dodali, “u vodičky alkohol zistený nebol, všetky ďalšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.” Bližšie sa však k situácii nevyjadrili. Ľudia, ktorí zosnulého chlapca poznali, začali smútiť po Róbertovi. “Úprimnú sústrasť celej rodine., blízkym, priateľom. Je mi to veľmi ľúto… Mladý človek… Odpočinutie večné daj Pane Róbertovi…,” so zármutkom v srdci napísala  Lenka. Obrovská rana zasiahla aj Moniku, ktorá poznamenala, “náš Robko.”

Tragická dopravná nehoda.
Tragická dopravná nehoda. Zdroj: Facebook/Polícia SR – Banskobystrický kraj

Pri dopravnej nehode zahynul 28-ročný futbalista Róbert, na ktorého spomínajú aj členovia klubu FK Krásnohorské Podhradie. Tí informovali, že “včera (sobota 18.6, pozn. redakcie) sa odohrala tragická dopravná nehoda, pri ktorej vyhasol mladý život. Róbert Smrek (†28) už nie je medzi nami. Mladý chalan, ktorý k nám prišiel na konci septembra na hosťovanie z MFK Revúca do konca júna 2022. Ak mu to pracovné povinnosti dovolili, vždy bol prítomný a snažil sa nášmu mužstvu na ihrisku pomôcť.” Ako ďalej dodali so zármutkom v srdci, “je nám nesmierne ľúto, čo sa stalo. FK Krásnohorské Podhradie vyjadruje úprimnú sústrasť celej smútiacej rodine.”

Tragická dopravná nehoda.
Tragická dopravná nehoda. Zdroj: Facebook/ FK K. P.