Regióny Banská Bystrica Top

POZOR na tohto chlapa! Drsná spoveď OBETE: Chcel ma znásilniť, súd ho pustil na SLOBODU!

Ilustračné. Zdroj: Getty Images

BANSKÁ BYSTRICA – Hrôza, des a strach o vlastný život. To všetko si v priebehu niekoľkých minút prežila mladá Banskobystričanka, ktorej sa stalo to, čoho sa obávajú všetky ženy. Počas večernej prechádzky ju napadol a chcel znásilniť neznámy chlap. Najhoršie na tom je, že dodnes behá po slobode.

 

Otrasný prípad sa stal ešte pred dvoma rokmi. Autorka statusu však kvôli traumatizujúcemu zážitku nedokázala o tom verejne hovoriť. Až dodnes.

„Konkrétne 21.11.2021 v Banskej Bystrici na hrádzi pri rieke Hron ma zozadu okolo krku chytil človek, bohužiaľ, zostala som chvíľu paralyzovaná, ani som sa nepohla. Stiahol ma na zem, priľahol a začal sexuálne obťažovať.“ Takto začína jeden z najdesivejších zážitkov mladej Banskobystričanky, ktorá si pred dvoma rokmi prežila úplné peklo.

Mladá žena ostala prvotne po útoku páchateľa v šoku. Keď sa však po chvíli spamätala, začala sa brániť. „Kričala som a odtláčala ho. Videla som mu aj do tváre, ale mal kapucňu, bol sklonený, tvár mal v tieni. Mal hnedé vlasy, hnedé oči, chudý, okolo 175 cm, mladý. Skôr také decko. Môj odhad bol 17 -25 rokov. Našťastie ušiel, “nič” sa mi nestalo,“ opisuje muža, ktorý jej navždy zmenil život.

Zaútočil druhýkrát

Zničená išla páchateľa okamžite nahlásiť na políciu. Bohužiaľ, jej opis nestačil. Nenašiel sa až kým podobný “prepad” nezopakoval znova v marci v roku 2022. Pri druhom útoku mal páchateľ tzv. „bufku“ až po oči. Úbohé dievča napadol počas toho, ako venčila psíka. Tá si však zapamätala znaky na bunde a uviedla popis, vďaka ktorému ho nakoniec chytili.

„Ten smrad sa aj priznal. Celý skutok popísal. Žiadna ľútosť, len tak to spravil, nič ho nemrzí. Len sa bál o svoju budúcnosť. Čo tam po psychických následkoch, čo spôsobil nám dvom,“ píše nahnevane obeť útoku.

Neuveriteľné: Oslobodili ho!

To, čo potom nasledovalo, však asi nepochopí nikto.

Chcete vedieť, ako prípad dopadol? Čítajte ďalej!