SMUTNÁ SPRÁVA Zomrel náš vynikajúci HEREC: Jeho humor sa navždy zapísal do sŕdc mnohých kolegov a divákov

LUČENEC – Slovenská divadelná scéna prišla o herca, ktorý sa svojím umením a humorom navždy zapísal do pamätí kolegov i divákov. Divadelníci z Lučenca oznámili, že na navždy odišiel Janko Havran.

O odchode zanieteného ochotníka informovali jeho kolegovia na sociálnej sieti. „So zármutkom sme prijali správu, že nás navždy opustil náš kolega a priateľ Janko Havran. V našom súbore stvárnil mnoho postáv od tých komických po charakterovo komplikované,“ uviedlo OZ Timrava, ktoré zastrešuje Divadelný súbor Timrava. Ten má v Lučenci 80-ročnú históriu. rokov.

„Jano náš, bol si v našom súbore nositeľom dobrej nálady. Tvoje hlášky, vtipy sa nám zapísali do pamätí a sŕdc. Dnes sa spustila Tvoja opona a mi všetci smútime s potleskom a v stoji,“ poslali mu odkaz na na druhý svet.

Kondolencie vyjadrili v komentároch aj ďalší kolegovia a priatelia. „Bolo mi cťou s tebou stáť na doskách divadla BS Timravy ako aj inde. Odpočívaj v pokoji,poslal odkaz Patrik.

„Odpočívaj v pokoji Janík, budeš veľmi chýbať. Nikdy nezabudnem ako si nás zakaždým rozosmial na skúškach. Tvoj humor som mala veľmi rada. Tešila som sa, že v auguste sa stretneme,“ smúti Stanislava.

Viac o téme: Divadelný súbor Timrava, herec, Lučenec, úmrtie

Súvisiace články