Regióny Banská Bystrica Zvolen Top

SMUTNÁ SPRÁVA Zomrel známy zvolenský DJ: Dojímavé slová jeho syna

sviečka, úmrtie
Ilustračný obrázok. Zdroj: TASR

ZVOLEN – Obzvlášť smutná správa zasiahla občanov Zvolena. Zomrel obľúbený “funky” DJ, ktorý tento americký štýl začal vo Zvolene hrávať. Dojímavé slová jeho syna.

 

Vlado Eperješi rozhodne patrí medzi najpopulárnejších DJ vo Zvolene. Jeho fanúšikovia ho poznajú tiež ako Džipiho, Jeepyho alebo Jepynko. Vďaka svojej americkej “funky” hudbe si našiel mnohých fanúšikov, ktorí jeho hudbu milovali. 

Vlado sa stal neodmysliteľnou súčasťou mnohých diskoték niel len v samotnom Zvolene ale aj v okolitých okresoch Detvy alebo Krupiny. V piatok 14. januára však navždy odišiel do hudobného neba. Populárny DJ trpel viacerými zdravotnými problémamyi, ktorým napokon vo veku 63 rokov podľahol. Informuje o tom portál sme.sk.

S milovaným otcom sa na sociálnej sieti poslednýkrát rozlúčil aj jeho syn. “Dnes sme sa naposledy rozlúčili s mojím otcom. “Jeepy” za svoj život pomohol sformovať hudobný vkus nejedného Zvolenčana, samozrejme, na tom mojom zanechal tiež nezmazateľnú stopu. Keep on groovin!”

Zomrel známy zvolenský DJ
Zomrel známy zvolenský DJ. Zdroj: FB / Vladimír Jeepy Eperješi

Fanúšikovia zvolenského DJ tomu nemôžu uveriť, “legendy odchádzajú, no ostávajú v našich srdciach.” Na Vlada si zaspomínala aj ďalšia fanúšička, “discotéky boli super, už budú len v nebi.”