AKTUÁLNE TRAGICKÝ KONIEC PÁTRANIA Štefan skočil po hádke do rieky: Dnes prišla NAJHORŠIA správa!

ZVOLEN – Ďalšie pátranie skončilo, žiaľ, tragicky. Po 34-ročnom mužovi, ktorý vo štvrtok (13.6.) večer skočil vo Zvolene do rieky Hron, pátrali policajti, hasiči, kynológovia so psami aj dobrovoľníci. Dnes oznámi smutnú správu.

Na rieke Hron sa uskutočnili viaceré pátracie akcie v snahe nájsť nezvestného. Využitá bola aj štvorkolka, na rýchle prezretie brehov rieky. Následne bol použitý sonar s bočným aj dolným skenovaním a čln. Pátranie však bolo celé dni neúspešné. „Dnes sme od rodiny nezvestného prijali informáciu, že Štefan N. sa našiel, žiaľ už neskoro,“ informoval v piatok (21.6) Pohotovostný pátrací tím.

Podľa medializovaných informácii mal muž skočiť z mostíka do Hrona po tom, čo sa pohádal so svojou priateľkou. Svedkovia ho mali vidieť vo vode, no následne zmizol. „Nasadenie a odhodlanie pomôcť rodine nájsť svojho blízkeho bolo neúnavné, no výsledok je žiaľ tragický. Všetci zúčastnení zo záchranných zložiek, polície, hasičov a dobrovoľníkov vynaložili obrovské úsilie,“ uviedli pátrači.

Zdroj: FB/Pohotovostný pátrací tím

„Naše myšlienky a sústrasť patria v tejto ťažkej chvíli jeho rodine a blízkym. Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, profesionálom a podporovateľom za neúnavnú prácu a podporu,“ dodal pátrací tím.

Viac o téme: Hron, pátranie, rieka, samovražda

Súvisiace články