DESIVÉ SVEDEDCTVÁ o brutálnej TRAGÉDII! VLADO nemal šancu prežiť: Čo sa dialo na mieste?

NOVÁ BAŇA – Tragická dopravná nehoda sa stala v utorok v poobednajších hodinách. Pri Novej Bani vodička nedala prednosť motocyklistovi a došlo k nehode. Vladov nečakaný odchod na večnosť ťažko nesie jeho rodina, spolužiaci a aj priatelia.

 

Dopravná nehoda s tragickým koncom sa stala pri Novej Bani v utorok 3. októbra. Zrazilo sa pri nej osobné auto s motocyklom. Nehoda si vyžiadala aj život motocyklistu.

Nehoda s tragickým koncom pri Novej Bani. ZDROJ: Polícia Banskobystrický kraj

Podľa svedkov malo k nehode dôjsť pred 14.00 h. Veronika bola na mieste incidentu a podľa nej bola na vine vodička osobného vozidla: „Vodička nedala prednosť motorke.“ Tatiana bola tiež na mieste nehody a má z toho, čo videla, veľmi nepríjemný zážitok: „Síce som pána nepoznala, ale priznám sa, že mi vyhŕkli slzy, keď som išla okolo a videla, čo sa tam stalo.“

Nehoda s tragickým koncom pri Novej Bani. ZDROJ: Polícia  Banskobystrický kraj

Nehoda s tragickým koncom pri Novej Bani. ZDROJ: Polícia Banskobystrický kraj

Priebeh udalostí potvrdila aj polícia. „Podľa doposiaľ zistených informácií, 39-ročná vodička osobného auta odbočujúca na výjazd diaľnice R1 smer Nitra si pravdepodobne nevšimla oproti prichádzajúceho motocyklistu a došlo k ich zrážke. Motocyklista po náraze zostal ležať na ceste, žiaľ nehodu neprežil,“ informovala polícia v Banskobystrickom kraji. Polícia začala v súvislosti s nehodou trestné stíhanie vo veci usmrtenia.

Blanka sa z tragickej udalosti, pri ktorej navždy odišiel 65-ročný Vlado, nevie spamätať. „Neveríme, zomrel náš dobrý kamarát. Úprimnú sústrasť rodine. Žialime s vami,“ napísala podporné slová najbližším. Aj Lenka chcela vyjadriť posledné slová na rozlúčku: „Úprimnú sústrasť. Vladko, budete chýbať na káve.“ Neterka tiež odprevadila slovami  svojho uja na poslednú cestu: „Ujo Vladko, odpočívajte v pokoji.“

Viac o téme: motocykel, nehoda, Nová Baňa, smrť, úmrtie, Vlado

Súvisiace články