Regióny Banská Bystrica Lučenec Top

HRÔZA! Mladé dievča kamaráti OPILI a ZNÁSILNILI! Nechali ju ležať medzi odpadkami: Nechutné DETAILY

Ilustračné. Zdroj: Getty Images

LUČENEC – Na juhu Banskobystrického kraja došlo k desivej udalosti. Partia kamarátov mala zneužiť iba 17-ročnú študentku z okresu Lučenec, s ktorou sa navyše mesiace poznali. Po nechutnom čine ju nechali ležať v kríkoch medzi špinou a neporiadkom. Mladíci sú už obvinení.

 

Hrôzostrašný incident sa stal v Lučenci, kde partia kamarátov mala znásilniť len 17-ročné divača. Ešte šokujúcejšie však je, že dvaja z obvinených sú podľa Noviny.sk neplnoletí. Po tom, ako štvorica podľa portálu noviny.sk popíjala na autobusovej stanici, prešla krížom cez železničnú trať. Tam si ich však už všimol svedok, ktorý pre portál uviedol, že tínedžerka bola veľmi opitá. To partia využila a zatiahla ju do kríkov medzi špinu a neporiadok. „Do tej jamy ju zobrali na spodku. Nevidel som, čo sa tam robilo, ale keď vychádzali, tak jeden si gate napravoval,“ opísal svedok.

Dievča následne nechali ležať na zemi, odišli a ono potom dezorientované a celé od blata blúdilo, až kým nenašlo svoju rodinu. Potom náhle odpadlo. „Zavolali záchranku a policajtov. Zaviezli ju do nemocnice a tam hneď ona povedala aj lekárom, že bola zneužitá,“ uviedla mama poškodenej.

Chýbala jej spodná bielizeň

Dievčaťu chýbala spodná bielizeň aj kabelka s dokladmi, pričom všetko našli policajti na mieste. Podozrivých podľa portálu policajti zadržali. „V tomto prípade bolo vznesené obvinenie trom osobám za zločin znásilnenia spáchaný v spolupáchateľstve. Jednej osobe bolo navrhnuté väzobné stíhanie,“ informovala Michaela Taglíberová, prokurátorka Okresnej prokuratúry Lučenec.

Najstarší z obvinených má podľa portálu 19 a najmladší iba 14 rokov. „Jaroslava (19), ktorý bol v minulosti už štyrikrát súdne trestaný aj za násilnú trestnú činnosť, zobral sudca do väzby. Sťažnosť nepodal, no tvrdil, že nič neurobil. Prípad budú naďalej vyšetrovať,“ píšu noviny.sk.

“Nespáva a nejedáva”

„My sme z toho šokovaní, hlavne dcéra. Nespáva, nejedáva. V noci k nej vstávam, podávam jej lieky,“ priblížila mama poškodenej. Po traumatickom zážitku prestala tínedžerka chodiť do školy a komunikuje iba s rodinou, ktorá zvažuje, že navštívia psychológa, aby sa s tým dievča vyrovnalo. „Ona sa proste začala hanbiť – za to, čo sa jej stalo. My dávame našim deťom dobrú výchovu. Musia dodržiavať, čo im prikážeme. Pochybila jedine s tým alkoholom,“ uviedla mama dievčaťa. „To, že sa moja dcéra opila, sa stalo každému. Aj my sme boli mladí. Čo ma ale najviac bolí je to, že oni sa poznali . Napriek tomu jej neboli oporou, ale znásilnili ju a nechali ju tam,“ dodal otec poškodenej.