Regióny Banská Bystrica Top

MIMORIADNE FOTO Zúfalé slová MANŽELKY a SYNA: Mário vystúpil na zástavke na sídlisku a náhle ZMIZOL! Pomôžte ho nájsť

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

BANSKÁ BYSTRICA – Zúfalá rodina prosí o pomoc. Mário (46) zmizol zo dňa na deň bez stopy ešte začiatkom minulého týždňa. Odvtedy sa po ňom akoby zľahla zem.

Polícia a dobrovoľníci z okolia Banskej Bystrice párajú po 46-ročnom Máriovi z Poník, ktorý je od utorka (9.4.) rána nezvestný. Jeho rodina a príbuzní o ňom nemajú žiadne informácie.

Nezvestný Mário vystúpil naposledy z autobusu na jednom z banskobystrických sídlisk. Posledná stopa je pri zimnom štadióne. Ako pre TV JOJ povedala jeho manželka, odvtedy má vypnutý mobil. “Od vtedy nevieme absolútne nič o ňom. Syn mi povedal, že mu tiež písal, lebo bol nedostupný,” povedala pre televíziu zúfala manželka.

Ani doposiaľ vykonanými previerkami sa nepodarilo zistiť, kde sa v súčasnosti zdržiava. Pátranie sťažuje aj fakt, že v lokalitách, kde sa mohol stratiť, sa pohybujú aj medvede.

Mário je 180 cm vysoký, štíhlej postavy, má čierne krátke vlasy s prešedivelými bokmi a zelenohnedé oči. Naposledy mal oblečené šedočierne nohavice, čiernu mikinu, čiernu vestu a na hlave mal čiernu šiltovku s bielym nápisom NY, mal pri sebe aj červený ruksak značky Adidas.

Marián Mikláš, nezvestný
Zdroj: FB/Pohotovostný pátrací tím

Ak máte akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi, oznámte ich na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom správy na FB.