Regióny Banská Bystrica

Na TOMTO hrade bude druhá adventná nedeľa patriť speváčke Veronike Rabada

Kremnica. Zdroj: TASR/Ján Krošlák

KREMNICA – Druhá adventná nedeľa bude na kremnickom hrade patriť slovenskej speváčke a herečke, Veronike Rabada. Múzeum mincí a medailí Národnej banky Slovenska v Kremnici informovalo, že koncert začne o 18.00 h v Kostole sv. Kataríny na mestskom hrade.

 

“Na koncerte s názvom Koleda s Veronikou Rabada s kapelou odznejú koledy a vianočné piesne vo vlastných úpravách z jej rovnomenného hudobného albumu. Okrem vianočných piesní nebudú chýbať ani jej najväčšie hity, no zaznejú aj nové skladby z albumu Sukne,” informovalo múzeum.

V areáli hradu sa budú zároveň konať pod záštitou Kultúrneho a informačného centra mesta Kremnica Vianočné mini trhy. “Od popoludňajších hodín až do večera si návštevníci budú môcť vychutnať čaro adventu, potešiť seba či svojich blízkych milými darčekmi a vianočnými handmade výrobkami od lokálnych remeselníkov, alebo ochutnať vianočný punč a iné sviatočné dobroty,” dodali múzejníci s tým, že v Hviezdnej tvorivej dielni si budú môcť malí aj veľkí vyrobiť vianočné ozdoby.