Krimi Regióny Banská Bystrica Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA na Veľkú noc: Prvá jazda bola pre Maja aj jeho POSLEDNÁ! Zo slov očitých SVEDKOV mrazí

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR

ŽARNOVICA – Nehoda s tragickým koncom sa stala na rýchlostnej ceste R1. Majo (†34) si užíval pekný deň na svojej motorke, avšak prvá jazda tento rok bola zároveň aj jeho posledná.

Tragická nehoda sa stala v sobotu 30. marca. Na frekventovanej ceste R1 prišiel o život mladý motorkár. 34-ročný vodič stratil kontrolu nad svojou motorkou. Ako spadol, úlomky z jeho vozidla trafili aj ďalšieho motorkára, avšak ten sa našťastie nezranil, informoval portál Noviny.sk.

Podľa svedkov išiel rýchlo

Polícia prípad stále vyšetruje, očití svedkovia hovoria o tom, že motorkár išiel veľmi rýchlo. Pravdepodobne dostal šmyk a vo vysokej rýchlosti nezvládol riadenie. “Vo veľkej rýchlosti dostal šmyk. Hovorí sa, pomaly ďalej zájdeš a my sa stále ponáhľame. Škoda každého života,” píše Pavol. Lusi vodiča stretla pred osudnou nehodou a z jeho jazdy bola pobúrená. “Letel oproti mne cez obec veľmi rýchlo,” uviedla na sociálnej sieti.

Skvelý chlap, venoval sa športu

Majo bude mnohým nesmierne chýbať. “Kamarát môj zlatý, milovaný, keby viem, tak vrátiť čas. Dnes túto sezónu prvý a zároveň poslednýkrát. Starký navždy,” venuje svoje posledné slová Michal. “Odpočívaj v pokoji kamarát a ďakujem za všetky rady ktoré si mi dal,” píše ďakovne Dávid.

Nečakaná smrť zasiahla aj jeho blízkeho kamaráta Jaroslava. “Bol skvelý človek. Dokonalý chlap s úžasným srdcom a čestný, úprimný človek. Bol veľký dobrák,” uviedol skormútene. Majo mal veľké srdce a venoval sa aj wrestlingu. “Aj mne veľa pomohol. Býval som u neho, trénovali sme spolu, pracovali sme spolu. Nemám slov a stále tomu nedokážem uveriť. Nikdy na neho nezabudnem,” dopĺňa skormútene Jaroslav.

Majovi sa snažili na mieste pomôcť

Majovi sa ako prví snažili pomôcť vodiči okoloidúcich áut. “Bol som pri ňom, stále neverím. Bol mi ako brat,” so slzami vraví Rudy. Privolaní záchranári už viac urobiť nevedeli. Devastačné poranenia Maja stáli život. Očití svedkovia hovoria o hroznom pohľade na telo.