Obrovská TRAGÉDIA po narodení SYNA: Dominika (†26) našli mŕtveho: Dojímavé slová milujúcej MANŽELKY

ZVOLEN – Keď sa začiatkom júla rozbehlo pátranie po 26-ročnom Dominikovi zo Zvolena, nikto z jeho blízkych si nepripúšťal, že sa už domov nikdy navráti. Žiaľ, po niekoľkých dňoch prišla najsmutnejšia správa. Milovaného manžela a otca dvoch malých detí, žiaľ, našli mŕtveho. 

Po tom, čo Dominik odišiel z domu a viac sa rodine neozval, vyhlásili pátranie. “Prosím vás veľmi pekne o pomoc pri hľadaní môjho muža, ktorý odišiel v popoludňajších hodinách z nášho bydliska. Veľmi sa o neho bojíme, nedvíha mobil a neodpovedá ani na správy,” napísala výzvu na sociálnej sieti manželka Dada spolu s lokalitami, kde by sa mal pohybovať. Do statusu pridala i svoje mobilné číslo a čakala na telefonát s pozitívnymi informáciami. Ten však neprichádzal a Dada s deťmi boli čoraz viac zúfalí.

Do pátrania sa zapojila polícia, blízki a cez sociálnej siete aj stovky ďalších ľudí, ktorí zdieľali informácie o nezvestnom. Po niekoľkých dňoch pátrania však prišla najhoršia správa. “S ľútosťou oznamujeme, že pán Dominik K. sa našiel, no, žiaľ, neskoro,” oznámil Záchranný systém Slovensko.

Najlepší otec na svete

Dominik sa už nikdy nevráti k svojej milovanej manželke, 6-ročnej dcére a synovi, ktorý sa narodil len pred niekoľkými mesiacmi. “Láska moja jediná. Srdce mi puká za tebou. Nechal si ma tu s deťmi samu, už ďalej nevládzem,” narieka partnerka Dada s tým, že je to neopísateľná bolesť. Ako dodáva, navždy Dominika budú milovať a spomínať naňho, ako na toho najlepšieho otca na svete.

„Navždy ťa budem milovať, “ napísala pod fotku Dada. Zdroj: FB

“Prežili sme spolu polovicu života. Už nikdy si nesadneme s našimi deťmi za spoločný stôl, nebudeme sa spolu smiať, tešiť sa. Vždy budem nášmu synovi, ktorý nosí tvoje meno a priezvisko, pripomínať, akého mal úžasného milovaného otca, aj keď ťa už poznať nikdy nebude,” poslala Dada manželovi dokaz do neba.

Zdrvujúca správa otriasla celou rodinou i priateľmi, ktorí tomu nemôžu uveriť. “Ešte si mal čas odísť, veľkú bolesť si spravil rodičom, deťom a rodine,” poznamenala Iveta. „Ak si nevedel nájsť pokoj tu na zemi, tak ho maj tam hore, odpočívaj v pokoji Dominik,“ napísala Viktória.

Na Dominika spomínajú ako na dobrého človeka a kamaráta. “Bol to dobrý chlapec s veľkým srdcom, je mi to veľmi ľúto, dávaj na nás pozor tam zhora,” napísal na sociálnej sieti Vlado. Rodičov, manželku i deti čaká najťažšia udalosť, posledná rozlúčka s Dominikom.

Viac o téme: manžel, nezvestný, otec, pátranie, tragický koniec pátrania

Súvisiace články