OBROVSKÁ TRAGÉDIA Športovca VLADA mala zabiť LEKÁRKA! Šokujúce nové SKUTOČNOSTI: Polícia vo veci už koná

NOVÁ BAŇA – Pri Novej Bani vodička nedala prednosť motocyklistovi a došlo k dopravnej nehode. Vladov nečakaný odchod na večnosť ťažko nesie jeho rodina, spolužiaci a aj priatelia. Nehodu mala spôsobiť lekárka, ktorá bola v tom čase na praxi. 

Dopravná nehoda, ktorá mala tragický koniec, sa stala pri Novej Bani v utorok 3. októbra. Vodička nedala prednosť v jazde a narazila do motocyklistu. Motocyklista Vlado zomrel na mieste tragického nešťastia.

Nehoda s tragickým koncom pri Novej Bani. Zdroj: Polícia – Banskobystrický kraj

“Podľa doposiaľ zistených informácií, 39-ročná vodička osobného auta odbočujúca na výjazd diaľnice R1 smer Nitra si pravdepodobne nevšimla oproti prichádzajúceho motocyklistu a došlo k ich zrážke. Motocyklista po náraze zostal ležať na ceste, žiaľ, nehodu neprežil,” informovala polícia v Banskobystrickom kraji. Polícia začala v súvislosti s nehodou trestné stíhanie vo veci usmrtenia.

Podľa svedkov malo k nehode dôjsť pred 14.00 h. Veronika bola na mieste incidentu a podľa nej bola na vine vodička osobného vozidla: “Vodička nedala prednosť motorke.” Tatiana bola tiež na mieste nehody a má z toho, čo videla, veľmi nepríjemný zážitok: “Síce som pána nepoznala, ale priznám sa, že mi vyhŕkli slzy, keď som išla okolo a videla, čo sa tam stalo.”

Blanka sa z tragickej udalosti, pri ktorej navždy odišiel 62-ročný Vlado, nevie spamätať. “Neveríme, zomrel náš dobrý kamarát. Úprimnú sústrasť rodine. Žialime s vami,” napísala podporné slová najbližším. Aj Lenka chcela vyjadriť posledné slová na rozlúčku: “Úprimnú sústrasť. Vladko, budete chýbať na káve.”

Na svetlo vyšli nové skutočnosti

Obyvatelia Novej Bane si mysleli, že za nehodu je zodpovedná nová detská lekárka v ich obci. Informáciu ale upresnila doktorka MUDr. Katarína T., ktorá urobila verejné vyhlásenie.

V ňom vysvetľuje, že za volantom nesedela nová detská lekárka, ale pani doktorka z Levíc. Tá bola v jej obvodnej ambulancii na praxi. „Vzniknutej situácie je mi veľmi ľúto a vyjadrujem hlbokú úprimnú sústrasť všetkým pozostalým. Zároveň vás prosím o šírenie len tejto overenej info,“ napísala na koniec svojho príspevku.

Viac o téme: doktorka, nehoda, Nová Baňa, pediatrička, prax, smrť, úmrtie, Vlado

Súvisiace články