Regióny Banská Bystrica

VEĽKÉ POLICAJNÉ PÁTRANIE: Tri maloleté dievčatá ušli z detského domova

nezvestné
Policajti pátrajú po troch nezvestných dievčatách. Zdroj: FB Polícia Banskobystrický kraj
REVÚCA – Banskobystrickí policajti sa opäť obracajú na verejnosť s prosbou o pomoc. Tentoraz pátrajú po nezvestných dievčatách, ktoré ušli z detského v Tornali a odvtedy ich nikto nevidel. Jedno z dievčat dokonca odišlo iba v papučiach. 
“DIEVČATÁ UŠLI A POTREBUJEME ICH NÁJSŤ, VIETE KDE SÚ? DAJTE NÁM VEDIEŤ.”
16-ročná DARINA BOGDANOVÁ zo Žiaru v okrese Rimavská Sobota je vysoká asi 165 cm, má štíhlu postavu, dlhé čierne rovné vlasy, tmavé oči. Naposledy mala oblečené nohavice čiernej farby a čiernu zimnú bundu.
Spolu s Darinou utiekla aj 16-ročná CSILLA BALOGOVÁ z Gortvy v okrese Rimavská Sobota ktorá je vysoká asi 170 cm, má zavalitú postava a krátke svetlohnedé vlasy. Naposledy mala oblečené biele rifle, páskované tričko s krátkym rukávom bordovo-žltej farby a obuté mala tenisky.
K dvojici sa pridala aj 14-ročná VERONIKA ODLEROVÁ z Gortvy v okrese Rimavská Sobota je vysoká asi 150 – 160 cm. Dievča je štíhlej postavy, má modré oči a dlhé čierne vlasy. Naposledy mala oblečené svetlomodré rifle, biele tričko, čiernu mikinu, alebo čierny kabát a šľapky bielo-ružovej farby.
Polícia prostredníctvom sociálnej siete prosí o pomoc: “V prípade akýchkoľvek informácií volajte na číslo 158!”