Regióny Banská Bystrica Revúca

Šokujúce detaily! Čo predchádzalo DESIVEJ tragédii? TOTO sa udialo, potom ZOMRELI 4 ľudia

O život prišli štyria ľudia. ZDROJ: FB/Polícia SR - Banskobystrický kraj

TORNOĽA – Stačil okamih a štyria ľudia prišli pri tragickom čelnom náraze o život. Vážna dopravná nehoda sa stala včera podvečer, no muži zákona len dnes zverejnili zábery zdemolovaných áut. Zverejnili aj detaily toho, čo sa dialo pred tragédiou.

 

Toto budú pre rodiny zosnulých tie najhoršie Vianoce. Životy ich blízkych totiž vyhasli pri tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo včera podvečer na ceste medzi Tornaľou a Otročkom v okrese Revúca. Na tomto úseku z doposiaľ nezistených príčin 45-ročný vodič osobného auta prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim autom. V ňom sedeli traja ľudia. Všetci účastníci nehody pri tragédii prišli o život.

“Vodič jedného z áut, ktoré neskôr bolo súčasťou tragickej dopravnej nehody, mal najskôr v obci Otročok naraziť do zaparkovaného auta, ktorého majiteľ sa mal pokúšať muža zastaviť, čo sa mu ale nepodarilo. Vodič mal veľkou rýchlosťou z miesta odísť smerom na Tornaľu. Poškodený celý incident oznámil polícii,” opisujú minúty pred tragédiou banskobystrickí policajti na sociálnej sieti.

O niekoľko minút neskôr došlo k mimoriadne tragickej udalosti, pri ktorej vyhasli životy štyroch ľudí.
Autá boli po nehode úplne zničené a ostali z nich už len plechy. Svedkyňa nehody sa z obrovskej tragédie dodnes nevie spamätať. “Bola som tam. Katastrofa. Bože, tie autá boli zdemolované,” poznamenala Martina.
Ako informujú policajti, predmetom expertízneho skúmania je aj zisťovanie požitia alkoholu u vodičov áut. Predbežné výsledky preukázali u vodiča hodnotu jeden a pol promile alkoholu! U vodičky druhého vozidla, s trojčlennou posádkou, alkohol preukázaný nebol.
“Policajný vyšetrovateľ v Revúcej začal trestné stíhanie pre usmrtenie a prípad naďalej vyšetrujeme,” dodávajú policajti.

 

 

Do tohto zaparkovaného auta nabúral vodič, ktorý sa stal neskôr účastníkom tragédie. ZDROJ: FB/Polícia Banskobystrický kraj

 

Galéria
O život prišli štyria ľudia. ZDROJ: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj
O život prišli štyria ľudia. ZDROJ: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj
O život prišli štyria ľudia. ZDROJ: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj
O život prišli štyria ľudia. ZDROJ: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj
navigate_before
navigate_next